Logo ČMSS Českomoravká stavební spořitelna
pro region Českého Těšína, Třince a Jablunkova
Kontakt - Najdete nás lehce ..

Můžeme každému z Vás připravit projekt přesně na míru, který zohlední Vaši současnou situaci, záměry i potřeby. Proto chcete-li udělat důležitý krok ke své spokojené budoucnosti, vydejte se na cestu s Českomoravskou stavební spořitelnou!

Máte-li zájem o bližší informace týkající se možností stavebního spoření s Liškou kontaktujte:

Vladislav Hupka

zprostředkovatelská firma

tel : 558 334 892, mobil : 776 025 561

e-mail: spor_liska@seznam.cz


Formulář pro odesílání krátkých dotazů :

Kontakt nebo e-mail: 

Tady napište dotaz:
Na Vaše odpovědi budeme reagovat co možná nejrychleji.

Splňte si sen o krásném domovu.


Odpovědi na dotazy:

1) Dobrý den, chci si založit spoření ale potřebuji ihned meziúvěr(hotovost). Jde mi o to, půjde to ihned nebo až po nějaké době? Děkuji za odpověď. (paní Panošová)

Po uzavření smlouvy o stavebním spoření lze požádat o překlenovací úvěr téměř ihned. Je třeba uhradit a naspořit min. 10% z cílové částky (např.mimořádným vkladem). Po sepsání žádosti o meziúvěr a doložení všech potřebných dokladů – vyřizování žádosti o MÚ trvá max. 1-2 měsíce – lze MÚ čerpat na řešení svých bytových potřeb. Můžete mě kontaktovat telefonicky nebo e-mailem.


2) Dobry den, chtela bych se Vas zeptat na moznost poskytnuti uveru. Za tri mesice mi konci 5-lete stavebni sporeni a ja bych si chtela vzit uver jak postupovat? Dekuji (paní Kateřina)

Je třeba sepsat žádost o poskytnutí úvěru a doložit podklady na co úvěr budete používat. Můžete mě kontaktovat telefonicky nebo e-mailem.

spor_liska@seznam.cz 
June 2004 ® Created by REKIN , All rights reserved